Onze vakantie was wederom onvergetelijk
van de Loenhorst - Wij denken al weer wanneer we weer met Lekkerbly op reis gaan!
We zijn nu al meerdere keren via Lekkerbly onderweg in Zuidelijk Afrika geweest en ook deze reis is wederom perfect verlopen.
De voor ons nieuwe overnachtingsplekken in Namibië waren prachtig en voldeden aan onze vraag aan rust en ruimte. De reis van 8 dagen door de nu groene Kgalagadi, was perfect. Prachtige beelden kunnen maken van leeuw, cheeta en luipaard. Bijzonder aan de Kgalagadi is dat er maar enkele andere auto's rond rijden, zodat we in deze reis de luipaard alleen voor ons zelf hadden.
De laatste paar dagen zijn we in de Paternoster geweest en aan het Bloustrand. Dus buiten de drukte van Kaapstad, maar wel dicht genoeg in de buurt hiervan. Zee en strand beleving is compleet, mooi weer en lekker eten.
Kortom, deze vakantie was wederom onvergetelijk.
De Afrikaanse gastvrijheid gecombineerd met de prachtige natuur, maakt dat wij al weer nadenken wanneer we weer met Lekkerbly op reis gaan.



